Zapewniamy Profesjonalną Pomoc Doradcy Finansowego


Borys Seweryn

Regionalny Koordynator ds. Ubezpieczeń Majątkowych oraz Senior Specjalista Kredytowy w Kancelarii Doradztwa Finansowego Phinance S.A.

Jako największe wyzwanie zawodowe traktuję wysokiej jakości reprezentowanie klientów na rynku finansowym. Stronnik człowieka, a nie instytucji finansowej. Praca w finansach to moja pasja, dzięki której buduję wieloletnie, trwałe relacje z ludźmi - tymi, dla których pracuję oraz tymi, którzy działają ze mną jako zespół.

Wierny idei, że potężna wiedza i szerokie kompetencje tworzą specjalistę. Ja nim jestem. Dlatego do kontaktu oraz pracy ze specjalistą Państwa zapraszam.

W kredytach hipotecznych wyznaję zasadę brzytwy Williama Ockhama „nie należy mnożyć bytów ponad miarę" - staram się maksymalnie ograniczyć ilość produktów oferowanych przez banki przy okazji zawierania umowy kredytowej.

tel. +48 883 000 584
mail: borys.seweryn@phinance.plBartosz Szpakowski

Specjalista kredytowy ds. Finansowania w mFinanse S.A.

Wykształcenie połączone z wieloletnią pracą w branży finansowej pozwala mi na zapewnienie Państwu najbardziej dogodnej formy finansowania i wybór najkorzystniejszej oferty spośród banków dostępnych na rynku.

Doświadczenie, wiedza oraz skrupulatność tworzą ze mnie Profesjonalistę w zakresie finansowania nieruchomości. Reprezentowanie klientów na rynku finansowym jest moim priorytetem, a zarazem daje mi satysfakcję zawodową co jest fundamentem do budowania trwałych relacji z osobami z którymi współpracuję.

Jestem do Państwa dyspozycji. Udzielę wszelkich informacji jak i przeprowadzę Państwa przez cały proces kredytowy. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną.

tel. +48 501 763 699
mail: bartosz.szpakowski@mfinanse.pl

Potrzebujesz kredyt hipoteczny ? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym!