Przykładowe układy pomieszczeń

Poniżej przedstawiamy proponowane 4 możliwości podziałów pomieszczeń w domach na osiedlu Szmaragdowe Wiry. Dodatkowo, zastosowana technologia pozwoli przyszłym mieszkańcom domów na dowolną aranżację przestrzeni, a wszystko to poprzez brak ścian nośnych. Dlatego, można zmienić położenie praktycznie każdej z wewętrznych ścianek.Wersja A


W pierwszej z proponowanych wersji rozplanowania pomieszczeń przestronny, jasny salon połączony jest z kuchnią. Nie jest to jednak typowy aneks kuchenny, a przestrzeń kuchenną oddziela blat, przy którym możemy usiąść.


Zobacz szczegóły

Wersja B


To idealna opcja dla osób, które cenią sobie każdą chwilę spędzoną z rodziną. W wersji B przestronny salon mieszczący się na parterze połączony jest z aneksem kuchennym.

Przy wejściu do domu znajduję się garderoba. Poprzez takie rozwiązanie uzyskujemy możliwość zachowania ładu i porządku w naszym domu. Jednocześnie rzeczy całej rodziny niezbędne do wyjścia do szkoły, pracy czy na spacer są w jednym miejscu.


Zobacz szczegóły

Wersja C


Wersja ta wyróżnia się z pozostałych zamkniętą kuchnią, do której wejście jest z korytarza. Dzięki takiemu układowi pomieszczeń, możemy być pewni, że zapachy przyrządzanych potraw pozostają w kuchni. W korytarzu natomiast znajduje się miejsce na pakowną szafę.


Zobacz szczegóły

Wersja D


W ostatniej z proponowanych wersji układu domu kuchnia jest osobnym pomieszczeniem, jednak można dostać się do niej bezpośrednio z pokoju dziennego. Dzięki takiemu rozplanowaniu domu uzyskujemy wygodne w codziennym funkcjonowaniu rozwiązanie.


Zobacz szczegóły
Chcesz kupić lub zarezerować jeden z domów? Zadzwoń!